Prawo jazdy kat A Chełm

Prawo jazdy kat. A Chełm

Szkoła Jazdy SIGMA specjalizuje się w szkoleniu do egzaminu na prawo jazdy kategorii A. Prowadzona przez nas nauka jazdy na motocyklu odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów. Ich wiedza i profesjonalne podejście pomogą Ci zdobyć niezbędne umiejętności. Zapisz się na kurs i przygotuj do egzaminu na prawo jazdy kat. A w najlepszej szkole w mieście!

Do czego uprawnia kategoria prawa jazdy A?

Ukończenie z pozytywnym wynikiem państwowego egzaminu na prawo jazdy kategorii A umożliwia kierowanie każdym motocyklem. Daje ona jednocześnie prawo do poruszania się pojazdami, dla których wymagane jest prawo jazdy AM, a więc motorowerem i czterokołowcem lekkim. Dodatkowo, na terytorium RP kierujący może prowadzić zespoły wymienionych wyżej pojazdów z wózkiem bocznym lub przyczepą. Wymagany wiek do uzyskania uprawnień na kategorię prawa jazdy A to 24 lata lub 20 lat, jeżeli kursant posiada od co najmniej 2 lat prawo jazdy A2.

Ile kosztuje prawo jazdy na motocykl?

W przypadku kursu na prawo jazdy kat. A cena w naszej szkole wynosi 2700 zł. Koszt dodatkowej godziny doszkalającej to 150 zł. W cenie kursu kandydat na kierowcę, rozpoczynający naukę jazdy na motocyklu odbywa:

  • 30 godzin zajęć teoretycznych (nie są obowiązkowe) – zapewniamy niezbędne materiały do nauki,
  • 20 godzin zajęć praktycznych (10 godz. dla posiadaczy prawa jazdy kat. A1 lub A2).

Dlaczego Szkoła Jazdy SIGMA?

Po ukończeniu szkolenia w naszym ośrodku czeka Cię wewnętrzny egzamin na kategorię A. O uprawnienia w WORD możesz ubiegać się na naszym motocyklu – tym samym, na którym odbyłeś kurs. Nauka jazdy kat. A u nas to gwarancja indywidualnego podejścia oraz doskonałej atmosfery, gwarantowanej przez doświadczonych, cierpliwych i sympatycznych instruktorów. Już dziś zapisz się na kurs na prawo jazdy kat. A w naszym ośrodku!

prawo jazdy kat a chełm - sigma

Masz pytania? Skontaktuj się z nami