Prawo jazdy kat C + E Chełm

Prawo jazdy kat C+E Chełm

Szkoła Jazdy SIGMA w Chełmie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kurs na prawo jazdy kat. C+E. Z nami niezbędne uprawnienia zdobędziesz w sposób szybki i całkowicie bezstresowy, korzystając z elastycznych godzin jazd, doświadczenia i cierpliwości instruktorów, korzystnej ceny oraz formalności ograniczonych do minimum.

Jakie uprawnienia daje prawo jazdy C+E?

Zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy C+E uprawnia do kierowania pojazdami ciężarowymi o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony z przyczepą, której DMC przekracza 750 kg. Podobnie jak w przypadku kat. C, kategoria C+E nie umożliwia prowadzenia autobusu. Ze względu na fakt, iż wiele zestawów ciężarowych składa się z samochodu oraz przyczepy o masie przekraczającej 750 kg, bardzo często kierowcy decydują się rozpocząć jednocześnie kurs na prawo jazdy kat. C i C+E.

Szkolenie obejmuje:

  • 25 godzin zajęć praktycznych,
  • egzamin wewnętrzny.

Prawo jazdy C+E cena

Jeśli Ty również zapiszesz się na łączony kurs na kategorie C oraz C+E, w Szkole Jazdy SIGMA możesz liczyć na atrakcyjną zniżkę – całe szkolenie za 6000 zł! Jeśli interesuje Cię wyłącznie prawo jazdy C+E cena kursu wynosi 3200 zł. Kolejną korzyścią, wynikającą z robienia prawa jazdy w SIGMIE, jest możliwość zdawania egzaminów państwowych naszą ciężarówką. Pojazd, na którym się uczyłeś, bezpłatnie podstawimy na plac WORD w dniu Twojego egzaminu.

Rozpocznij kurs C+E i zdobądź prawo jazdy na TIR-a szybko i bez zbędnego stresu. Nasi instruktorzy zadbają o przekazanie Ci niezbędnej wiedzy, profesjonalnie przygotują do egzaminu oraz z chęcią podzielą się własnym doświadczeniem. Nie czekaj – zapisz się już dziś!

kurs c+e chełm - sigma
prawo jazdy na ciężarówki chełm - sigma

Masz pytania? Skontaktuj się z nami