Prawo jazdy kat C Chełm

Prawo jazdy kat. C Chełm

Szukasz ośrodka szkolenia kierowców, który umożliwi Ci zdobycie uprawnień do prowadzenia ciężarówki? Chcesz szybko, niedrogo i w bezstresowej atmosferze zdobyć prawo jazdy kat. C? Już dziś zapisz się na kurs na samochód ciężarowy i skorzystaj z najlepszej oferty w mieście. Profesjonalnie przygotujemy Cię do egzaminu na prawo jazdy, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Do czego uprawnia kategoria C prawa jazdy?

Kierowcy, posiadający prawo jazdy kategoria C, zyskują możliwość kierowania pojazdami ciężarowymi o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony, z wyjątkiem autobusów. Aby wziąć udział w szkoleniu, niezbędne jest otrzymanie zaświadczenia lekarskiego, potwierdzającego brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem samochodowym, a także odpowiedniego zaświadczenia psychologicznego. W Polsce o prawo jazdy na ciężarówkę może ubiegać się osoba, która ukończyła 21 lat lub ma 18 lat i posiada ukończoną kwalifikację wstępną.

Prawo jazdy ciężarówka – co obejmuje szkolenie?

Organizowany w Szkole Jazdy SIGMA kurs kategoria C prawa jazdy obejmuje:

  • 20 godzin teoretycznych, podczas których zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz obsługi pojazdów,
  • 30 godzin zajęć praktycznych na placu manewrowym oraz w ruchu drogowym,
  • materiały szkoleniowe – testy na prawo jazdy kat. C + podręcznik do nauki.

Posiadasz już uprawnienia kat. D lub przystąpiłeś jednocześnie do kursu na kategorie C i C+E? W takim przypadku egzamin na prawo jazdy na kat. C możesz zdawać już po 20 godzinach zajęć praktycznych!

Ile kosztuje kurs na kategorię C?

Jeśli chodzi o prawo jazdy kat. C, cena szkolenia w naszym ośrodku wynosi 2800 zł. Jeśli zdecydujesz się na jednoczesny kurs na kategorie C oraz C+E, za całość zapłacisz jedynie 5200 zł! W cenie znajdują się materiały dydaktyczne oraz podstawienie pojazdu na plac WORD w dniu egzaminu. Zapytaj o zniżki w naszym biurze oraz sprawdź naszą bogatą ofertę szkoleń dla kierowców zawodowych. Zdobądź niezbędne uprawnienia, korzystając ze wsparcia najlepszych instruktorów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami