Prawo jazdy kat A1 Chełm

Prawo jazdy kat. A1 Chełm

W Szkole Jazdy SIGMA możesz odbyć kurs na prawo jazdy kategoria A1, uprawniające do kierowania motocyklem o mocy nieprzekraczającej 11 kW oraz pojemności skokowej do 125 cm3. Dokument umożliwia także prowadzenie motocykla trójkołowego o mocy do 15 kW, skutera oraz lekkiego czterokołowca.

Prawo jazdy A1 – dlaczego SIGMA?

Jako lider na lokalnym rynku szkół jazdy, zapewniamy bogatą ofertę szkoleń oraz indywidualne, elastyczne podejście do każdego kursanta. Decydując się na przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy A1 w naszej szkole, zyskujesz cenne wsparcie doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów oraz pewność odbycia kursu w przyjemnej atmosferze. Minimalny wiek dla kierujących pojazdami z prawem jazdy A1 wynosi 16 lat. Aby zdanie egzaminu było jeszcze łatwiejsze, oferujemy możliwość przystąpienia do niego na naszym motocyklu – tym samym, na którym odbyłeś naukę.

Szkolenie na prawo jazdy na motocykle A1 obejmuje:

  • 30 godzin zajęć teoretycznych,
  • 20 godzin praktycznych,
  • teoretyczny oraz praktyczny egzamin wewnętrzny.

W ramach szkolenia otrzymasz od nas aktualne testy na prawo jazdy kategoria A1 oraz podręcznik do nauki.

Kurs na prawo jazdy A1 – cena

Już teraz zapisz się na szkolenie na kategorię A1 i skorzystaj z atrakcyjnej oferty cenowej 1600 zł za cały kurs. Zyskaj wsparcie najlepszych instruktorów oraz pomoc w spełnieniu wszystkich niezbędnych formalności, wymaganych przy ubieganiu się o uprawnienia. U nas zrobisz prawko na motocykle A1 bez zbędnego stresu!

 

prawo jazdy kat a chełm - sigma

Masz pytania? Skontaktuj się z nami