Prawo jazdy kat B + E Chełm

Prawo jazdy kat. B+E Chełm

Szkoła Jazdy SIGMA zaprasza na kurs prawa jazdy kategoria B+E w naszym nowoczesnym ośrodku szkoleniowym w Chełmie. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz pewność kompleksowo i profesjonalne przeprowadzonych zajęć teoretycznych i praktycznych w przyjaznej atmosferze. Z nami bezstresowo przygotujesz się do egzaminu państwowego.

Jakie uprawnienia daje kategoria B+E?

Osoby, które mają prawo jazdy B+E, mogą kierować zespołem pojazdów złożonym z pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony oraz przyczepy, której dmc nie przekracza dmc ciągnącego pojazdu, a także ciągnikiem rolniczym z przyczepą lub pojazdem wolnobieżnym z przyczepą.

Prawo jazdy B+E cena

W trakcie kursu na prawo jazdy kategorii B+E uczestnicy odbywają 15 godzin zajęć praktycznych. Nauka kończy się egzaminem wewnętrznym. Łączna cena szkolenia wynosi 1200 zł, a koszt jednej godziny doszkalającej to 80 zł. Egzamin możesz zdawać tym samym pojazdem, na którym odbywałeś szkolenie – na plac WORD podstawimy go dla Ciebie bezpłatnie.

Dlaczego warto wybrać SIGMĘ?

Naszą misją od początku powstania Szkoły Jazdy SIGMA jest profesjonalne szkolenie przyszłych kandydatów na kierowców. Posiadamy bogatą flotę nowoczesnych pojazdów oraz pełnowymiarowy plac manewrowy. Przygotowujemy nie tylko do egzaminu w WORD, ale – przede wszystkim – do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Przekazujemy wiedzę, doświadczenie oraz kształtujemy w przyszłych kierowcach ważne, prawidłowe nawyki. Dołącz do tysięcy wyszkolonych w SIGMIE kierowców i zapisz się na prawo jazdy B+E już dziś!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami