Prawo jazdy kat A2 Chełm

Prawo jazdy kat. A2 Chełm

Szkoła Jazdy SIGMA w Chełmie zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie z prawa jazdy – kategoria A2. Masz ukończone 18 lat? Chcesz zdobyć uprawnienia niezbędne do kierowania motocyklem, skuterem lub quadem? Skorzystaj z naszej oferty i zapisz się na kurs na prawo jazdy A2 pod okiem doświadczonych, przyjaznych instruktorów!

Kategoria A2 – czym można jeździć?

W trakcie szkolenia nasi specjaliści przekażą Ci aktualną wiedzę oraz pomogą opanować obsługę i zasady bezpiecznego kierowania motocyklem w praktyce. Pomożemy również w spełnieniu niezbędnych formalności. Posiadanie prawa jazdy kat. A2 uprawnia do kierowania następującymi pojazdami:

  • motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg,
  • czterokołowcem lekkim (quadem),
  • motocyklem trójkołowym o mocy do 15 kW,
  • skuterem (motorowerem).

Szkolenie na prawo jazdy kat. A2 obejmuje 30 godzin teorii oraz 20 godzin zajęć praktycznych + niezbędne materiały szkoleniowe. Po zakończeniu kursu kandydata na kierowcę czeka egzamin wewnętrzny – jego pozytywne ukończenie to warunek przystąpienia do państwowego egzaminu na prawo jazdy A2 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Ile kosztuje kurs?

Interesuje Cię cena za prawo jazdy A2? W Szkole Jazdy SIGMA za pełne szkolenie wraz z materiałami dydaktycznymi oraz egzaminem wewnętrznym zapłacisz 2400 zł. Nie czekaj! Już dziś skontaktuj się z nami i zapisz na kurs prowadzony przez najlepszych instruktorów, w doskonałej atmosferze. Z nami bezstresowo uzyskasz wymarzone prawo jazdy kat. A2! Posiadasz uprawnienia kat. A1 i chcesz je rozszerzyć do kat. A2? Zapraszamy do biura – ustalimy indywidualną cenę i przedstawimy program skróconego szkolenia.

kurs prawa jazdy kat a2 chełm - sigma

Masz pytania? Skontaktuj się z nami