Prawo jazdy kat B Chełm

Prawo jazdy kat B Chełm

Chcesz szybko i bezstresowo uzyskać prawo do kierowania samochodem osobowym? Szukasz kursu na prawo jazdy kat B w Chełmie w przystępnej cenie? Już dziś zapisz się na szkolenie i zdaj egzamin na kategorię B, korzystając z wiedzy oraz doświadczenia fachowców ze Szkoły Jazdy SIGMA!

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci uzyskać niezbędne kwalifikacje do prowadzenia pojazdów. Prawo jazdy kat. B to zdecydowanie najczęstszy rodzaj posiadanych przez kierowców uprawnień. Daje ono możliwość kierowania nie tylko samochodami osobowymi, ale również lekkimi pojazdami dostawczymi i ciężarowymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony.

Co obejmuje kurs na prawo jazdy kategorii B?

Szkolenie, które proponujemy w naszej Szkole Jazdy w Chełmie, składa się z:

  • 30 godzin zajęć teoretycznych,
  • 30 godzin zajęć praktycznych.

W cenie otrzymujesz materiały szkoleniowe a także przystępujesz do teoretycznego i praktycznego egzaminu wewnętrznego. Zapisując się na kurs kat. B w naszej szkole, możesz nauczyć się jeździć pojazdem zarówno z automatyczną, jak i manualną skrzynią biegów. Posiadamy pełnowymiarowy plac do nauki jazdy (taki sam jak w WORD na egzaminie). Odbywając kurs na prawo jazdy kat. B (w automacie) u nas, możesz zdawać egzamin tym samym autem, którym uczyłeś się jeździć, nie płacąc za jego podstawienie na egzamin w WORD.

Tym, co nas wyróżnia spośród wielu okolicznych ośrodków nauki jazdy, jest bezstresowa atmosfera – u nas prawo jazdy zrobisz z uśmiechem na ustach, korzystając z wiedzy oraz doświadczenia najlepszych instruktorów.

Ile kosztuje prawo jazdy kategoria B?

Zapisz się na kurs kat. B w SIGMIE i odbierz 100 zł zniżki na szkolenie, jeśli jeszcze się uczysz! Jeśli chodzi o kurs na prawo jazdy kat. B cena wynosi 2800 zł. Szkolenie autem z automatyczną skrzynią biegów to koszt 3200 zł. Jeśli interesuje Cię zdobycie uprawnień szybciej, wybierz kurs przyspieszony za 3300 zł. Godzina doszkalająca to koszt 100 zł. Korzystają też z nich osoby, które uczyły się w innym ośrodku, ale potrzebują doszlifować umiejętności.

Kurs na prawo jazdy kat. B – formalności

Aby móc rozpocząć szkolenie z nauki jazdy, przyszły kierowca musi posiadać Profil Kandydata na Kierowcę. PKK założysz, przedstawiając we właściwym wydziale komunikacji następujące dokumenty:

  • wniosek o wydanie prawa jazdy,
  • orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami,
  • zgodę rodziców – jeśli zamierasz rozpocząć kurs przed ukończeniem 18. roku życia,
  • aktualne, kolorowe zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm,
  • dokument tożsamości ze zdjęciem.

Twój Profil Kandydata na Kierowcę powinien być aktywny jeszcze tego samego dnia!

SIGMA – prawo jazdy bez stresu

Zapisz się na szkolenie na prawo jazdy kat. B w najlepszej szkole w Chełmie i zyskaj uprawnienia do kierowania autem osobowym w całkowicie bezstresowej atmosferze!

kurs prawa jazdy kat b chełm - sigma

Masz pytania? Skontaktuj się z nami