Prawo jazdy kat D Chełm

Prawo jazdy kat D Chełm

Szkoła Jazdy SIGMA Chełm serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kurs prawa jazdy kat. D. Proponujemy nowoczesne, skuteczne metody dydaktyczne, świetną atmosferę oraz profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego w przystępnej cenie.

Osoby, które posiadają prawo jazdy kategoria D, uzyskują uprawnienia do kierowania autobusem, ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Szkolenie organizowane jest dla osób, które ukończyły 24. rok życia oraz mają prawo jazdy kat. B (ten kurs również możesz odbyć w naszej szkole jazdy). Kurs prawa jazdy D obejmuje:

  • 60 godzin zajęć praktycznych dla osób, które nie posiadają prawa jazdy kategorii C,
  • 40 godzin zajęć praktycznych dla posiadaczy prawa jazdy C,
  • materiały szkoleniowe (podręcznik + testy),
  • wewnętrzny egzamin teoretyczny oraz praktyczny.

Dlaczego SIGMA?

Wieloletnie doświadczenie wszystkich członków naszego zagranego zespołu to gwarancja profesjonalnego przygotowania w doskonałej atmosferze. Z nami zdobędziesz prawo jazdy D szybko i bez zbędnego stresu. Oferujemy wykłady online, podstawienie własnego pojazdu na egzamin oraz pomoc we wszystkich obszarach dotyczących szkolenia i niezbędnych formalności. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi uwarunkowaniami prawnymi, dlatego robiąc prawo jazdy u nas, nie zaskoczą Cię żadne zmiany w przepisach egzaminacyjnych!

Prawo jazdy kat. D cena

W naszej Szkole Jazdy prawo jazdy na autobus zrobisz już od 4400 zł, jeśli posiadasz już uprawnienia kategorii C. Już dziś zapisz się na szkolenie lub skontaktuj z naszym biurem, aby dowiedzieć się więcej o kursie na prawo jazdy D.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami